У ДП «Західукргеологія» розпочали буріння на Ретичинській

Протягом квітня співробітники «Західукргеологія» виконували роботи з монтажу бурового верстату, а вчора провели забурення на свердловині №17-Ретичинська.

Як ми вже повідомляли раніше, Національна акціонерна компанія «Надра України» за власні кошти розпочала у Яворівському районі Львівської області будівництво пошукової свердловини №17-Ретичинська. Свердловина розташована в окремому перспективному структурному блоці Ретичинського газового родовища. Вона була зведена з метою пошуків покладів газу у верхньо- і нижньо-дашавських відкладах нижнього сармату та оцінки їх промислового значення.

— За результатами буріння ми очікуємо отримати приріст запасів вуглеводнів, — зазначив директор ДП НАК «Надра України» «Західукргеологія» Дмитро Штикало.

Голова правління Національної акціонерної компанії «Надра України» Ярослав Климович висловив сподівання, що сімнадцята Ретичинська свердловина покаже гарний результат і стане відчутним внеском у досягненні енергетичної незалежності нашої батьківщини.

При забуренні свердловини були присутні керівництво та співробітники ДП НАК «Надра України» «Західукргеологія», представники місцевої влади і ЗМІ. Благословив початок роботи і всіх присутніх отець Роман з села Руда- Краковецька.

Сподіваємося, що результати свердловини №17-Ретичинська стануть добрим подарунком до 100-річного ювілею Української геології в 2018 році.