Сергій Паюк призначений Першим заступником голови правління НАК «Надра України». До цього він обіймав посаду начальника департаменту геології АТ «Укргазвидобування».
За період роботи в Укргазвидобування Сергій отримав значний досвід співпраці з провідними світовими компаніями, такими як Shell, McKinsey & Company, Deloitte. Реалізував ряд проектів з оцінки ресурсної бази за світовими стандартами з компаніями – лідерами ринку, такими як Miller and Lents, DeGolyer and MacNaughton, Ryder Scott.
Сергій здобув освіту у Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу та отримав ступінь MBA у Київській школі економіки. Проходив стажування у США.
«Наша ціль – зробити НАК «Надра України» сучасною компанією, яка ефективно використовує надра і збільшує надходження до державного бюджету. Тому ми послідовно підсилюємо команду топ-менеджменту високопрофесійними фахівцями галузі.» – зазначив Голова правління Тарас Кузьмич.
Довідково
Національна акціонерна компанія (НАК) «Надра Украї́ни» — компанія, що реалізує інтереси держави та здійснює інвестиційні проекти у геологорозвідувальній галузі на території України. Управління державними корпоративними правами НАК «Надра України» здійснює Державна служба геології і надр України.
Завданнями Компанії є:
– розвиток мінерально-сировинної бази України як основи національної економіки;
– виконання інвестиційних проектів з розвідки і видобутку корисних копалин;
-геологічні, гідрогеологічні, інженерно-геологічні та еколого-геологічні дослідження геологічного середовища з метою забезпечення охорони навколишнього середовища.
До складу НАК «Надра Украї́ни» входять 4 активні геологічні дочірні підприємства
- ДП «Центрукргеологія»
- ДП «Укрнаукагеоцентр»
- ДП «Західукргеологія»
- ДП «Чернігівнафтогазгеологія»,
які мають значний досвід у виконанні геологорозвідувальних та геологічних досліджень, буріння свердловин, свердловинних операцій та володіють сучасною лабораторною базою.
Компанія, дочірні підприємства та окремі її афілійовані особи володіють 13 спеціальними дозволами на користування надрами, а саме:
- за видом корисних копалин: 9 на користування вуглеводнями, 4 руди титану;
- за видом користування надрами: 6 на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку (4 діючі, 2 на продовженні); 3 на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням; 4 на промислову розробку.