Олег Кирилюк та Ярослав Климович провели зустріч із представниками американського бізнесу

image

Олег Кирилюк та Ярослав Климович провели зустріч із представниками американського бізнесу

Американські VALKOR (м. Х’юстон, Техас) та Petrotech вже понад 11 років присутні в Україні та здійснюють свою діяльність щодо видобування вуглеводнів у співпраці з українськими компаніями.

12 грудня 2018 року т.в.о. Голови Держгеонадр Олег Кирилюк та Голови правління НАК «Надра України» Ярослав Климович провели робочу зустріч з керівниками згаданих американських компаній, що працюють у сфері нафтогазовидобуваної промисловості.

VALKOR та Petrotech висловили зацікавленість у продовженні своєї роботи на українському ринку. Крім того, відзначили значний потенціал та практичні можливості для нарощування власного видобутку газу та нафти в Україні та висловили підтримку з боку уряду США щодо укріплення енергетичної незалежності України.

Очільник Держгеонадр Олег Кирилюк в ході зустрічі поінформував представників американського бізнесу щодо потенціалу України у видобувній галузі та висловив підтримку намірам американських інвесторів щодо участі в аукціонах з продажу спецдозволів на користування надрами, а також готовність до відкритого діалогу. А Ярослав Климович презентував діяльність та здобутки у геологорозвідувальній сфері НАК «Надра України» та поспілкувався з американською стороною щодо перспектив можливої співпраці.